O Firmie

ELMONTER

Elmonter działa już od 1993 roku, jesteśmy producentem konstrukcji stalowych..

Nasza oferta obejmuje trzy grupy asortymentowe:
- oświetlenie
- energetyka
- konstrukcje specjalne
Posiadamy dwa zakłady produkcyjne: w Zagórowie i w Michalinowie. Największym ich atutem jest wciąż rozbudowywany nowoczesny park maszynowy. Najnowsze technologie wykorzystywane podczas produkcji gwarantują najwyższą jakość gotowych wyrobów, co potwierdzają przyznane certyfikaty.

Firma zatrudnia ponad stu wykwalifikowanych pracowników. Posiadamy Świadectwo Instytutu Spawalnictwa kwalifikujące Przedsiębiorstwo Elmonter do I Grupy Zakładów Małych, uprawniające do prowadzenia prac spawalniczych w zakresie wykonawstwa, montażu i remontów konstrukcji stalowych klasy 1,2 i 3 zgodnie z normą PN-M-69009. Od kilku lat Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie prowadzi stały nadzór, ocenę oraz akceptację zakładowej kontroli produkcji w naszej Firmie, czego potwierdzeniem jest Certyfikat Zgodności WE nr 1488-CPD-0286/Z.
Zaplanowane i wdrożone zmiany strukturalne i organizacyjne doprowadziły do uzyskania wysokiego poziomu organizacji jakości pracy, a szeroka gama produkowanych towarów zapewnia dużą konkurencyjność naszej Firmy na rynku polskim i zagranicznym.

Zapraszamy do współpracy.


Elmonter | Oświetlenie | Energetyka | Konstrukcje Specjalne | Projektowanie | Materiały do Pobrania | Kontakt

Copyright © 2022 Elmonter
62-410 Zagórów, ul. Przemysłowa 1, tel. +48 (63) 274 30 30, info@elmonter.pl
Obsługa techniczna portalu: Agencja Reklamowa Konin.PRO