Maszty z opuszczaną głowicą

Maszty z opuszczaną głowicą

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu maszty oświetleniowe z opuszczaną głowicą MOG. Na stronach katalogu znajdziecie Państwo wszelkie informacje na temat naszego systemu, począwszy od doboru masztu do strefy wiatrowej a kończąc na doborze zespołu napędowego. Maszty z opuszczaną głowicą znajdują zastosowanie na terenach o ograniczonym i utrudnionym dostępie, a także w miejscach gdzie niezbędne jest zapewnienie szybkiej i sprawnej obsługi projektorów z poziomu ziemi. Wszystkie elementy masztów z opuszczaną głowicą produkowane w zakładach firmy Elmonter Oświetlenie w Polsce.

Maszty oświetleniowe MOG to maszty z systemem opuszczanej głowicy pozwalające na konserwacje opraw oświetleniowych bez pomocy dodatkowych urządzeń jak dźwigi, podnośniki koszowe itp.

Maszty oświetleniowe MOG projektowane są zgodnie z normą PN-EN 1090.

Trzony produkowane są ze stalowej blachy profilowanej na kształt wielokąta zbieżnego. W zależności od wysokości całkowitej maszt składa się z jednej lub wielu sekcji. Opuszczana głowica składa się z dwóch głównych elementów. Nieruchomego elementu głowicy osadzonego na stałe na szczycie masztu za pomocą połączenia kołnierzowego oraz ruchomego elementu głowicy opuszczanego do którego montuje się oprawy oświetleniowe. Opuszczanie lub podnoszenie głowicy odbywa się przy pomocy zespołu napędowego.

Całość konstrukcji jest cynkowana ogniowo, a na specjalne życzenie może być malowana.

Maszty oświetleniowe MOG znajdują zastosowania w miejscach o utrudnionym dostępie ciężkiego sprzętu. Przykłady zastosowań: ronda, boiska sportowe, place składowania, elektroenergetyczne stacje przesyłowe, lotniska. 


Elmonter | Oświetlenie | Energetyka | Konstrukcje Specjalne | Projektowanie | Materiały do Pobrania | Kontakt

Copyright © 2022 Elmonter
62-410 Zagórów, ul. Przemysłowa 1, tel. +48 (63) 274 30 30, info@elmonter.pl
Obsługa techniczna portalu: Agencja Reklamowa Konin.PRO