Konstrukcje oświetlenia drogowego

Konstrukcje oświetlenia drogowego

Firma Elmonter jest producentem słupów i masztów oświetleniowych stosowanych w oświetlaniu dróg i autostrad. W naszym katalogu Konstrukcji Oświetlenia Drogowego znajdą Państwo informacje o maksymalnej nośności słupów i masztów wraz z proponowanym fundamentem, gdzie obciążenie jest składową zamontowanych wysięgników, belek lub głowic wraz z oprawami/naświetlaczami. W katalogu tym mogą Państwo także znaleźć gotowe zestawy – słupy z wysięgnikiem – z maksymalną powierzchnią wiatrową oprawy, jaką można zamontować w danej strefie wiatrowej.

Proponowane słupy z wysięgnikiem składają się ze standardowych słupów oświetleniowych, produkowanych przez firmę Elmonter i wysięgnika łukowego jedno lub dwuramiennego.

Nasze wyroby cechują się bardzo dobrymi parametrami wytrzymałościowymi z jednoczesnym zachowaniem ich stosunkowo niedużej wagi. Konstrukcje te możemy podzielić na dwie podstawowe rodziny słupów – o przekroju okrągłym (słupy stożkowe i rurowe) oraz o przekroju wielokątnym (słupy typu SO i SX). Naszą ofertę uzupełniają stalowe słupy przegubowe i słupy ze stopą na zawiasie, których konstrukcja oparta jest na standardowych produktach.

Maszty i wieże oświetleniowe przeznaczone są do oświetlania dużych terenów np.: parkingów, placów składowych rozjazdów kolejowych jak również do oświetlania obiektów sportowych takich jak: stadiony i boiska piłkarskie, żużlowe i lekkoatletyczne, skocznie narciarskie oraz wiele innych.

Produktem, na który warto zwrócić uwagę, są wspomniane wcześniej słupy z wysięgnikiem. W katalogu Konstrukcji Oświetlenia Drogowego w formie tabelarycznej znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje, które pozwolą na szybki, wstępny dobór słupa z wysięgnikiem, który Państwo potrzebujecie.

W celu zapewnienia odpowiedniej trwałości oraz zachowania niezbędnych parametrów bezpieczeństwa oferowane przez nas słupy i maszty oświetleniowe są projektowane i produkowane zgodnie z obowiązującymi normami. Powierzchnie metalowe konstrukcji stalowych zabezpieczone są antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe zgodnie z normą PN-EN ISO 1461. Konstrukcje te wraz z wysięgnikami, głowicami czy belkami mogą być również malowane według palety kolorów RAL, a także pokryte powłokami anty-spray i anty-plakat.

Wieże oświetleniowe mogą być wyposażone w pionowe systemy komunikacji i asekuracji oraz w platformę konserwacyjną. W naszej ofercie znajdą także Państwo szeroką gamę koron, wysięgników, belek i głowic dostosowanych do montażu na różnych typach słupów i masztów.


Elmonter | Oświetlenie | Energetyka | Konstrukcje Specjalne | Projektowanie | Materiały do Pobrania | Kontakt

Copyright © 2022 Elmonter
62-410 Zagórów, ul. Przemysłowa 1, tel. +48 (63) 274 30 30, info@elmonter.pl
Obsługa techniczna portalu: Agencja Reklamowa Konin.PRO